Aktuellt

Ledarmiddag

Photo 2013-09-25 21 33 33 (HDR)
Min nya väst!

Tillbringade kvällen på restaurang Balthazar i Malmö med mina blivande ledarkollegor i Team Nordic Trail Malmö. Några kändisar sedan tidigare och några nya bekantskaper! Hur som haver ett hel-trevligt gäng som det kommer bli ett nöje att dela tisdagskvällarna med.

Med knappt en vecka till premiären var frågorna många men jag tror vi blev lite klokare till slut. Förväntan i luften. Snart smäller det.

Vill du också vara med och leka så anmäler du dig här (ange mitt namn i rutan för “rekommenderad av”). Vill du prova på en gång först, så är du välkommen att testa gratis vid första tillfället.  Tisdag 1/10 kl 18.00 i bokskogen alltså. Be there or be fyrkant.

6 Comments

  • Reply
    Kim
    26 september, 2013 at 08:43

    Så himla kul! Jag hade helt missat detta och så snart jag har ett springvänligt knä… då är jag på!

    • Reply
      Anna
      26 september, 2013 at 10:48

      Vad roligt!!! Då hoppas vi knät ger med sig snart!

  • Reply
    Celia
    26 september, 2013 at 09:26

    Verkar superkul! Väldigt sugen på att testa! Hur är upplägget? Är det som CrossNature med styrketräning i par, eller är det bara löpning?

    /Celia

    • Reply
      Anna
      26 september, 2013 at 10:49

      Det är bara löpning. Olika fokus från vecka till vecka. Korta intervaller, långa intervaller, backträning etc. Tycker absolut du ska komma och testa :)

  • Reply
    Celia
    26 september, 2013 at 13:25

    Låter både roligt och välbehövligt. Var samlas ni? Vid Torups friluftsgård?

    • Reply
      Anna
      26 september, 2013 at 15:54

      Jepp, precis där!

Leave a Reply

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.