Deltagare

ST_banner_1
Uppdaterad: 2014-03-07, kl 21:30
Antal deltagare: 367

Deltagare 6,5 km

  • Agneta Bengtsson, Stävie
  • Alfred Jarvi, Furulund
  • Amanda Olsson, Kävlinge
  • Anders Asplund, Ålstorp
  • Anders Ekstedt, Hofterup
  • Anders Göransson, Kävlinge PK
  • Anders Möller, OK Silva
  • Anders Sjölander, Vegan Runners IK
  • Andrea Grundelius, Tetra Pak IF
  • Andreas Flodman, Västra Karaby
  • Anita Hansson, Stävie
  • Ann-Kristin Karlsson, Malmö
  • Anna Hansson, Göteborg
  • Anna Larsson, Lomma
  • Anna Lauridsen, Tetra Pak IF
  • Anna Lundgren, Tomelilla
  • Anna Olsson, Tetra Pak IF
  • Anna Berntsson, Borgeby
  • Anna Netterheim, Kävlinge
  • Annelie Jönsson, Malmö
  • Annette Niebuhr,
  • Annie Bergh, Oxie
  • Annika Wiberg, Kävlinge
  • Barbara Tobijaszewska, Kävlinge
  • Bengt Salomonsson, Skåneslättens OL
  • Bengt Rolf, Dalby
  • Bertil Thykesson, Kävlinge
  • Birigitta Barrborn, Tomelilla
  • Björn Wilhelmsson, Löddeköpinge
  • Brita Malmström, Kävlinge
  • Camilla Christensson, Furulund
  • Camilla Christensson, Helsingborg
  • Carina Ekholm, Kävlinge
  • Carina Nilsson, Stävie
  • Carolina Gustafsson, Lund
  • Catarina Paulson, Furulund
  • Cecilia Schiött, Tetra Pak IF
  • Cecilia Widell, Furulund
  • Charlotte Wrede, Malmö
  • Christian Tjärnberg, Löddeköpinge
  • Christine Ingvarsson, Lugi Badminton
  • Cilla Borbély, Kävlinge
  • Conny Lindberg, Triathlon Syd
  • Dadi Thorsteinsson, Furulund
  • Damir Salama, Malmö
  • Daniel Andersson, Kävlinge
  • Daniel Hjort, Dösjebro
  • Elani Borg, Ljungbyhed
  • Elias Möller, OK Silva
  • Elin Borg, Ljungbyhed
  • Elin Östman, Kävlinge
  • Elin Maria Hjort, Dösjebro
  • Emelie Johnson Vegh, Malmö
  • Emil Rosencrantz, Borgeby
  • Emma Johannesson, Uppåkra IF
  • Emma Overgaard, Kävlinge
  • Emma Sofia Niebuhr,
  • Erik Prejer, Kävlinge
  • Erik Rolf, Coach K Runners
  • Erika Erlandsson, Nordic Military Training
  • Eva Haggren, Löddeköpinge
  • Eva Nilsson Jevin, Team Nordic Trail
  • Eva Djurfeldt, Lund
  • Ewa Andersson, Stävie
  • Filip Jönsson, MNR
  • Gael Joly, Lonesome Runners
  • Göran Göransson, Kävlinge PK
  • Hanna Jonsson Nordin, Skåneslättens OL
  • Hanna Sülau, Sölvesborg
  • Hanna-Sofia Råsbäck, Kävlinge
  • Hasse Dahlgren, Furulund
  • Heidi Johannesson, St Uppåkra
  • Helena Didricksson, Lunds Lasaretts IF
  • Helena Lindhjö, Ålstorp
  • Helena Vilhelmsson, Stävie
  • Helene Hult, Lund
  • Helene Thörnlund, Bjärred
  • Henrik Ewing, Lomma
  • Henrik Nilsson, Stävie
  • Henrik Östman, Kävlinge
  • Håkan Hansson, Stävie
  • Håkan Wiberg, Kävlinge
  • Håkan Sparf, Kaxholmen
  • Håkan Andersson, Staffanstorp
  • Håkan Amylon, Kävlinge
  • Jacob Hammander Nordin, JIK
  • Jenny Bengtsson, Furulund
  • Jenny Gren, Hörby
  • Jenny Johansson, Höör
  • Jerker Forss, Ålstorps Hembageri
  • Jessica Zachrisson, Löddeköpinge
  • Jimmy Billquist, Hjärup
  • Joel Jonsson Nordin, Skåneslättens OL
  • Johan Flodman, Kävlinge
  • Johan Hansson, Kävlinge
  • Johanna Larsson, Diö
  • Jonas Ragnarsson, Dösjebro
  • Jörgen Andersson, Furulund
  • Kajsa Borg, Ljungbyhed
  • Karina Vidovic, Utförslöparna
  • Karolina Hellfalk, Skåneslättens OL
  • Karolina Hjelte, Malmö
  • Kasper Brattfors, Sjöbo
  • Katarina Lindbäck, Coach K Runners
  • Katarina Stadler, Tågarp
  • Katarina Sülau, Kristianstad
  • Ken Olsson, Höllviken
  • Kenneth Friis, Lomma
  • Kerstin Roy Nilsson, Sjöbo
  • Kerstin Landén, Kävlinge
  • Kerstin Olsson, Höllviken
  • Ketil Wahl Seglen, Göteborg
  • Kjell Holmgren, Barsebäck
  • Kristin Holmgren, Barsebäck
  • Kristina Svensson, Kävlinge
  • Kristina Wikstrand, Furulund
  • Krystyna Hansson, Kävlinge
  • Lars Vilhelmsson, Stävie
  • Lars-Erik Truedsson, Ängelholm
  • Lena Örnberg, Lonesome Runners
  • Lina Karlsson, Kävlinge
  • Lina Karlsson, Kävlinge
  • Linda Bengtsson, Furulund
  • Linn Ohlsson, Billeberga
  • Liora Ofir, Lund
  • Lisa Jonsson Nordin, Skåneslättens OL
  • Lisa Krisle, Furulund
  • Lisa Robertsson, Furulund
  • Magdalena Jonsson Nordin, Skåneslättens OL
  • Magnus Carlberg, Lund
  • Magnus Håkansson, Löddeköpinge
  • Magnus Netterheim, Kävlinge
  • Marck Nouwt, Hörby
  • Marcus Horning, Heleneholms tri team
  • Margareta Olsson, Bjärred
  • Maria Göransson, Tetra Pak IF
  • Maria Jacky, Frosta Multisport
  • Maria Wedel, Furulund
  • Maria Öhlin, Kävlinge
  • Maria Henriksson, Furulund
  • Maria Möller, OK Silva
  • Marie Jakobsson, Coach K Runners
  • Marie Louise Niebuhr,
  • Martin Antonthy,
  • Martin Järvestam, Svedala
  • Martin Stadler, Tågarp
  • Mats Malmström, Kävlinge
  • Mattias Gustafsson, Furulund
  • Maya Söndergaard, Furulund
  • Melker Camnerin, Åkarp
  • Michela DellAnno Boulton, Kävlinge
  • Mikael Evander, Lund
  • Mikael Frölich, Furulund
  • Mikael Rosquist, Rexam
  • Moira Nelson, Lund
  • Mona Johansson, Malmö
  • Måns Horning, MAI
  • Nellie Rolf, Coach K Runners
  • Nils Hansen, Lund
  • Nina-Maria Vasconcelos, Lund
  • Nora Weber, Lund
  • Ola Stenberg, FC Dösjöbro
  • Ole Söndergaard, Furulund
  • Patrik Anslund, Furulund
  • Paul Lindfors, Hyby Hundhotell
  • Paul Olsson, Kävlinge
  • Per-Erik Karlsson, Frosta Multisport
  • Peter Hansson, Bjärred
  • Peter Persson, Furulund
  • Peter Åsberg, Malmö
  • Philip Larsson, Löddeköpinge
  • Rebecca Karlsson, Lund
  • Rebecka Larsson, Löddeköpinge
  • Ronny Borg, Ljungbyhed
  • Sahra Billquist, Hjärup
  • Sandra Berg, Oxie
  • Sandra Fors, Kävlinge
  • Sara Byrlind, Malmö
  • Selma Lundgren, Tomelilla
  • Sofie Rosencrantz, Borgeby
  • Stefan Bengtsson, Furulund
  • Stina Sörensen, Kävlinge
  • Stina Möller, OK Silva
  • Sunna Wedel, Furulund
  • Susanne Nilsson, Hofterup
  • Susanne Strid, Furulund
  • Susanne Truuberg, Kävlinge
  • Sven Andersson, Barsebäck
  • Therése Andersson, Lund
  • Tim Roy Nilsson, Sjöbo
  • Tina Norberg, Tomelilla
  • Tom Jönsson, Lund
  • Tommy Johnsson, Vellinge
  • Ulrika Larsson, Hyby Hundhotell
  • Ulrika Rehn, Bjärred
  • Umberto Picchini, Matematikcentrum, Lunds universitet
  • Veronica Palmertz, Rydebäck
  • Viveca Rosdahl, Kävlinge
  • Wilma Markholm, Skåneslättens OL
  • Yvonne Andersson, Barsebäck
  • Åsa Jönsson, Tetra Pak IF

Deltagare 13 km

  • Anders Lindahl, Eslöv
  • Anders Marling, Tetra Pak IF
  • Anders Törnqvist, Lund
  • Anders Hansson, Lund
  • Anders Hinn, Team Axa Sportclub
  • Andreas Kerren, Åkarp
  • Ann Bendsen, Dösjebro
  • Ann-Christin Wesser Ingels, Annelöv
  • Anna Häger Glenngård, Triathlon Syd
  • Annica Flisbäck, Dösjebro
  • Bengt Nilsson, Kävlinge RC
  • Bertil Pålsson, Malmö
  • Björn Åkesson, Björnstorps IF
  • Boel Månsson, Hofterup
  • Camilla Micha, Löddeköpinge
  • Carina Hinn, Furulunds innebandybrudar
  • Caroline Olsson, Södervidinge
  • Catarina Troedsson, Kävlinge
  • Cecilia Johansson, Nordic Military Training
  • Christine Zohlen, USA
  • Dag Widell, Staffanstorp
  • Daniel Johansson, Eslöv
  • Edit Andersson, Lonesome Runners
  • Emilia Hansson, Lunds Lasaretts IF
  • Emma Hammarstrand, Eslöv
  • Eric Rehn, Tegsnäspojkarna
  • Erica Andersson, Kävlinge
  • Erik Holgersson, Hjärup
  • Erik Persson, Crisp Team
  • Eva Svantesson, Outdoor fitness
  • Evan Foy, Lund
  • Fredrik Fiedler, Lund
  • Fredrik Perulf, Healthy Mars
  • Fredrik Salomonsson, Skåneslättens OL
  • Fredrik Olsson, Klippans FK / Military Fitness
  • Fredrik Lundberg, Mårrkullorna
  • Gerton Jönsson, Kävlinge
  • Gillis Stenqvist, Lund
  • Gitte Andersson, Furulund
  • Hans Hovenberg, Utförslöparna
  • Henrik Bengtsson, Limhamn
  • Henrik Tägtström, Lund
  • Ixi Persson, Furulund
  • Jakob Gawlik, Cykla i Eslöv IF
  • Jakob Mosesson, Malmö
  • Jan Acksjö,
  • Jan Håkansson, Cykla i Eslöv IF
  • Jan Nilsson, Skåneslättens OL
  • Jerker Moodysson, Annelöv
  • Jesper Cederlöf, Team Nordic Trail
  • Jesper Brunholm, Visma Consulting Danmark
  • Jimmy Larsson, Atea IFF
  • Jimmy Rosdahl, Kävlinge
  • Joakim Gustavsson, Nordic Military Training
  • Joaquim Barros, Tetra Pak IF
  • Johan Borg, Hofterup
  • Johan Carlsson, Kristianstad
  • Johan Reberg, Furulund/Högby IF
  • Johan Sander, Skåneslättens OL
  • Johan Jaxell, Team Urban Cycles
  • Johnny Svensson, Träningsakademin
  • Jonas Ståhl, Tetra Pak IF
  • Jonas Olson, Haja Eslöv!
  • Jörgen Hejde, Tetra Pak IF
  • Jörgen Svärd, Kävlinge
  • Karin Berg, Tetra Pak IF
  • Karin Ortman, Outdoor fitness
  • Karl Fridolf, IK Ymer
  • Kim Gustafson,
  • Kim Jönsson, Stävie
  • Kristian Hansson, Kävlinge
  • Kristina Larsson, Heleneholms IF
  • Lasse Hammander, Kävlinge HK
  • Lasse Sejer, Lomma
  • Lina Jogeland, IK Ymer
  • Lotta Rosenström, Nordic Military Training
  • Lupita Svensson, Malmö
  • Magnus Abrahamson, Utförslöparna
  • Magnus Wijk, Tetra Pak IF
  • Magnus Thuresson, Skåneslättens OL
  • Marcus Sundin, Vintrie
  • Maria Jarvi, Furulund
  • Maria Biörklund Helgesson, Bjärred
  • Maria Lundberg, Mårrkullorna
  • Maria Andersson, Oxie
  • Mark Ward, Björnstorps IF
  • Markus Rytterkull, Flyinge
  • Marta Tobijaszewska, Kävlinge
  • Martin Nilsson, Furulund
  • Martin Wetterhorn, Outdoor fitness
  • Mats Berglund, Lund
  • Mats Edén, Kävlinge
  • Mats Jonsson, Skåneslättens OL
  • Matti Pommer, Axtorp
  • Mattias Holgersson, Gustavs vänner
  • Mattias Israelsson, Södervidinge
  • Mattias Johansson, Höör
  • Mattias Hjälm, Ramlösa
  • Mattias Pehrsson, Malmö
  • Mattias Grundelius, Lund
  • Michael Gullander, Saxtorp
  • Mikael Bergendahl, Brödraskapet Cliff
  • Mikael Hantorp, Löddeköpinge
  • Mikael Svensson, Kävlinge
  • Mikael Nilsson, Björnstorps IF
  • Måns Abrahamson, Utförslöparna
  • Måns Westesson, Lund
  • Måns Biörklund, Lund
  • Niels Holm, Tetra Pak IF
  • Niels Chr Overgaard, Kävlinge
  • Ola Markholm, Skåneslättens OL
  • Ola Örnberg, Lonesome Runners
  • Olle Andersson, Malmö
  • Olof Hennig, Malmö
  • Oscar Runesson, Tygelsjö
  • Patrik Ingvarsson, Tetra Pak IF
  • Per Holgersson, Hjärup
  • Per Jarvi, Pumpan IF
  • Per Nilsson, Dösjebro
  • Per Olofsson, Tetra Pak IF
  • Per Wänersjö, Tetra Pak IF
  • Per Carlsson, Kävlinge RC
  • Per-Åke Rask, Kävlinge
  • Pernille Lundahl Scharff, Nordic Military Training
  • Peter Bengtslin, Lunds OK
  • Peter Morberg, Kävlinge
  • Peter Reelfs, Meetup Challenge & Adventure Group
  • Peter Holmström, Team Rynkeby Malmö
  • Petronella Deen, Södra Sandby
  • Petter Bengtsson, Pumpan IF
  • Pär Olsson, Björnstorps IF
  • Richard Markham,
  • Richard Nilsson, Tetra Pak IF
  • Rikard Krisle, Furulund
  • Robert Andersson, Coach K Runners
  • Robert Persson, Coach K Runners
  • Robert Sandh, Löddeköpinge
  • Roland Pfeiffer, Åstorp
  • Rolf Munke, Träningsakademin
  • Ron Olofsson, Malmö
  • Ronny Alm, Kävlinge
  • Ronny Stålbrand, Kävlinge
  • Sandra Wåhlin, Tomelilla
  • Sara Bertilsson, Björnstorps IF
  • Sarah Jaxell, Malmö
  • Siv Tjernberg, Lunds Lasaretts IF
  • Sofia McGee, Tetra Pak IF
  • Sofia Persdotter, Furulund
  • Sofie Andersson, Outdoor fitness
  • Sophie Moritz, Löddeköpinge
  • Susanne Alm, Kävlinge
  • Susanne H Söderberg, Outdoor fitness
  • Sven Bodestedt, Kävlinge
  • Sven-Göran Persson, Staffanstorp
  • Tobias Widell, Furulund
  • Tobias Persson, Dösjebro
  • Tomas Jansson, Lunds Lasaretts IF
  • Tomas Jonasson, Lund
  • Tomas Nilsson, Jayway
  • Tomas Ivarsson, Kävlinge RC
  • Toni Einstulen, Bjuv
  • Uno Svanh, Staffanstorp
  • Urban Nyblom, Löddeköpinge
  • Victor Glans, Oxie
  • Åke Persson, Furulund
  • Åke Åkesson, Coach K Runners

Bidragsgivare som tyvärr missar loppet

  • Andreas Cederström
  • Cecilia Dahl
  • Charlotte Toth
  • Henrik Svensson
  • Jörgen Johansson
  • Mikael Fagerström
  • Paulina Ekendahl
  • Sofia Bremer
0